Komorów - Turkusowa 5

Nasza placówka w Komorowie mieści się przy ulicy Turkusowej 5 . W jej skład obejmuje niepubliczny żłobek - „Dobry Żłobek” oraz niepubliczne przedszkole - „Dobre Przedszkole”  .

O PRZEDSZKOLU

Nasze żłobki i przedszkola to miejsca, które zostały stworzone przede wszystkim po to, by Dzieci kochać i szanować. Zauważać ich potrzeby, radości i troski.

Dowiedz się więcej o naszej filozofii i poznaj nasze założenia klikając [ tutaj ].

ROK PRZEDSZKOLNY

Każdy miesiąc jest inny i charakteryzuje się inną specyfiką, co staramy się wykorzystywać w naszych działaniach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co aktualnie przygotowaliśmy dla naszych pociech, to zawsze aktualne kalendarium placówki, znajduje się [ tutaj ].

ŻYWIENIE

W naszych placówkach przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, co jedzą nasze dzieci. Wartości odżywcze, smak, sposób podania posiłków jest bardzo ważny.

Posiadamy własną kuchnię, a nasz aktualny jadłospis znajduje się [ tutaj ].

Komorów - Turkusowa 5

Niepubliczne Przedszkole Dobre Przedszkole